Шліфувальна машинка безщіточна One Tech 152 мм (під пилосос) 5мм
9 316 ₴
- В наличии
- Код: NT09E-550CB
+380 (95) 361-72-61
Константин- +380 (67) 767-76-53Ирина
- +380 (67) 767-76-51
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
One Tech NT09E-550CB — безщіткова електрична шліфмашина під пилосос з ексцентриком 5 мм
Безщіткова електрична шліфувальна машинка One Tech NT09E-550CB має плавний контрольований старт і електронне гальмо підошви.
Покращена ергономіка та зручний хват завдяки м'якому покриттю ручки.
LED індикатор швидкостей полегшує роботу.
Кабель завдовжки 6 метрів можна легко від'єднати для зручності використання.
Хід ексцентрика 5 мм призначений для основного середнього шліфування.
Машинка призначена для роботи з промисловим пилососом.
Діапазон регульованої швидкості обертання становить — 4 000 — 10 000 об/хв.
Вага — 1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONE TECH |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Вес | 1 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 316 ₴








